Hlavní navigace

Internetová televize Stream.cz nabízí offline sledování pořadů i pro Android

17. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

OPRAVENO – Internetovou televizi Stream.cz je možné sledovat klasicky v rámci on-line prostředí na www.stream.cz, ale mimo jiné i díky aplikacím u vybraných výrobců televizorů.

Nejen majitelé mobilních telefonů se systémem Windows Phone, ale nově i konkurenčním Androidem, mohou sledovat pořady z internetové televize Stream.cz, jejímž provozovatelem je společnost Seznam.cz stojící za stejnojmenným největším českým on-line vyhledávačem, v offline režimu. Diváci si mohou aplikaci, která získala minulý měsíc druhé místo v kategorii Média soutěže Mobilní aplikace roku 2015 (pořadatelem ankety je Tuesday Business Network provázaná se společností Internet Info, která vydává i server DigiZone.cz), stáhnout v Google Play Store pod tímto odkazem.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Stream.cz propaguje ve Varech Kancelář Blaník, chystá speciální díl Selfíčko s Gerem

Internetovou televizi Stream.cz je možné sledovat klasicky v rámci on-line prostředí na www.stream.cz, ale mimo jiné i díky aplikacím u vybraných výrobců televizorů. Nejznámějším pořadem Stream.cz je bezpochyby Kancelář Blaník přinášející příběhy fiktivního lobbisty Tondy Blaníka. Zatím poslední díl přenesl Seznam do prostředí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a mihla se v něm řada známých osobností – mimo jiné prezident festivalu Jiří Bartoška, moderátoři Marek Eben a Leoš Mareš, bývalá první dáma Dagmar Havlová nebo herečka Hana Vágnerová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.