Hlavní navigace

Středoevropské Discovery změnilo grafiku

4. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
4. 10. 2009

UVNITŘ FOTO Dokumentární kanál Discovery Channel ve verzi pro střední Evropu změnil svůj grafický vizuál včetně loga. Stalo se tak téměř přesně po čtvrt roce od přeměny tohoto programu v maďarské mutaci. Středoevropské Discovery je dostupné v satelitní platformě Skylink a u některých kabelových a IPTV operátorů. Převažuje však verze maďarská. Ta je dostupná např. i v platformách UPC Direct a Digi TV.

Nový vizuální styl je založen na preferencích mladých mužů, které Discovery zjistila ve svém průzkumu Discovery Species, konstatoval nedávno Martin Stehlík, account manager Weber Shandwick. I nadále se budeme snažit dodávat obsah nejvyšší kvality a prohlubovat vztah s diváckou obcí, partnery a inzerenty, prohlásila generální manažerka Discovery Networks Central Europe Katarzyna Kieli. Společnost si změnou identity klade za cíl především efektivněji komunikovat s cílovou skupinou mužů mezi 25 a 39 lety.

Nová grafika Discovery Channel pro střední Evropu. Foto: autor

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).