Hlavní navigace

SuperStar začne na Nově 30. srpna, chystá i několik novinek

6. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Letošní ročník jsme natáčeli na úplně nových místech, pro SuperStar netradičních, například v industriálním prostoru Poldovka v Kladně,“ prozradil režisér a kreativní producent Pepe Majeský.

Nová řada pěvecké show SuperStar, která patří k programovým novinkám letošního podzimu na TV Nova, odstartuje 30. srpna. Letošní ročník má být jiný v tom, že nabídne i několik novinek. Diváci se mimo jiné mohou těšit na tak zvanou CD volbu. O co jde? Každý soutěžící si před vstupem k porotě vybírá jedno ze čtyř CD představujících jednoho z porotců. Pokud dojde k remíze a od poroty zazní dvakrát ANO a dvakrát NE, rozhoduje verdikt porotce, jehož CD si soutěžící vybral.

K TÉMATU: Nova s Markízou vyhlásily nový ročník česko-slovenské SuperStar, odvysílají ho na podzim

Letošní ročník jsme natáčeli na úplně nových místech, pro SuperStar netradičních, například v industriálním prostoru Poldovka v Kladně. Dřívější epizody Divadlo nahradí tento rok epizody nazvané Super Výběr, které jsme natáčeli na písečné pláži. Diváci se mají rozhodně na co těšit, prozradil režisér a kreativní producent Pepe Majeský. Novinkou letošního ročníku SuperStar bude i interaktivní mobilní aplikace, která mimo jiné umožní divákovi rozhodovat o postupu soutěžících.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Jandovou a Haberu doplní v letošní SuperStar v porotě Soukup a Vytisková

Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo. Měl jsem to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Jsem rád, že i letos tu šanci někomu znova dáme, konstatoval Pavol Habera, který se za porotcovský stůl posadí vedle Ondřeje Soukupa, Marty Jandové a Kláry Vitiskové. Výhrou v soutěži jsou dva miliony korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.