Hlavní navigace

Symantec uvádí Norton AntiVirus 2008

21. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Symantec představila novou řadu svých bezpečnostních produktů pro rok 2008. Vlajkovou lodí je Norton AntiVirus 2008, který si poradí vedle virů, červů a trojanů také se spywarem a poskytuje i ochranu před případnou infekcí z webových stránek či e-mailové korespondence. Za zmínku ovšem stojí také nástroj Norton Save & Restore 2.0, který poskytuje automatické zálohování a obnovení dat (např. po selhání systému), úplnou zálohu systému včetně vybraných souborů, přírůstkové zálohy a…

Společnost Symantec představila novou řadu svých bezpečnostních produktů pro rok 2008. Vlajkovou lodí je Norton AntiVirus 2008, který si poradí vedle virů, červů a trojanů také se spywarem a poskytuje i ochranu před případnou infekcí z webových stránek či e-mailové korespondence.

Za zmínku ovšem stojí také nástroj Norton Save & Restore 2.0, který poskytuje automatické zálohování a obnovení dat (např. po selhání systému), úplnou zálohu systému včetně vybraných souborů, přírůstkové zálohy a šifrování záložních souborů.

Oba jmenované programy jsou součástí sady Norton SystemWorks v edici Premier, která vyjde na 99,99 dolarů a obsahuje právo aktualizace po dobu jednoho roku. Nové produkty jsou samozřejmě kompatibilní i s Windows Vista. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).