Hlavní navigace

T-Mobile dá zákazníkům Mobilní TV zdarma, do konce ledna nebude účtovat data

29. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mobilní data stažená v rámci sledování televize se nebudou během vánočního proma započítávat do datového limitu, takže zákazník může využít streamingu i mimo Wi-Fi sítě.

Každý zákazník mobilního operátora T-Mobile, který si do konce měsíce aktivuje, případně již využívá jeho Mobilní TV, získá balíček Start do konce ledna příštího roku zdarma. Jde o jeden z dárků, který společnost přináší v rámci vánoční promo nabídky zaměřené mimo jiné i na propagaci rychlého internetu 4G/LTE. Promo Mobilní TV bude probíhat od neděle 1. listopadu do konce letošního roku, tedy 31. prosince. Balíček Start vyjde běžně na 119 korun/měsíc a obsahuje například programy České televize, Novy, Primy a Óčko.

MM_SS3

ČTĚTE TAKÉ: T-Mobile rozšíří nabídku své mobilní televize o erotiku a další sportovní kanál

Mobilní data stažená v rámci sledování televize se navíc během této doby nebudou započítávat do datového limitu, takže se zákazník může dívat na televizi, i když zrovna nebude doma nebo v dosahu Wi-Fi sítě, informovala mluvčí operátora Martina Kemrová. Zároveň upozornila, že sleva bude uplatněna i na tarif Komplet, tedy balíček, který obsahuje i prémiové stanice. Za cenu 180 Kč/měsíc, běžně 299 korun, budou mít klienti přístup například ke stanicím dokumentárním, filmových, dětským a mimo jiné i Playboy TV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.