Hlavní navigace

T-Mobile spustil online půjčovnu her

11. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost T-Mobile se rozhodla ukousnout z neustále se zvětšujícího koláče trhu s počítačovými hrami také svůj díl. Včera oficiálně představila novou online půjčovnu her, ktreou najdete na serveru Frag.cz. V nabídce je nyní více než 300 titulů. Uživatelé mohou vybírat ze třech tarifů, které jsou odstupňovány podle toho, k jakému množství her mají hráči přístup. Za nejlevnější tarif obsahující 100 her zaplatíte paušál 99 korun měsíčně. Za přístup ke všem titulům musíte ještě dvě stovky…

Společnost T-Mobile se rozhodla ukousnout z neustále se zvětšujícího koláče trhu s počítačovými hrami také svůj díl. Včera oficiálně představila novou online půjčovnu her, ktreou najdete na serveru Frag.cz. V nabídce je nyní více než 300 titulů. Uživatelé mohou vybírat ze třech tarifů, které jsou odstupňovány podle toho, k jakému množství her mají hráči přístup. Za nejlevnější tarif obsahující 100 her zaplatíte paušál 99 korun měsíčně. Za přístup ke všem titulům musíte ještě dvě stovky připlatit. Všechny tarify je v současné době možné vyzkoušet na týden zdarma.

MKT nástroje 2 tip

Pro spuštění her je nutné mít nainstalovaný Frag Player, který by měl fungovat na platformě Windows XP a vyšší. Při samotném hraní je nutné být online. Systém funguje na bázi DRM a po uplynutí přeplatného přístup ke službe automaticky zablokuje.

Podle údajů Asociace herního průmyslu utratili loni dohromady Češi a Slováci za videohry 1,87 miliardy korun, což je o 15,5 procenta více, než tomu bylo v roce 2008. Údaje za první měsíce letošního roku však nejsou k dispozici. Na západních trzích však lidé na hrách začali šetřit. (Finanční noviny a Tisková zpráva)

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.