Hlavní navigace

T-Mobile spustil online půjčovnu her

Martin Vyleťal

Společnost T-Mobile se rozhodla ukousnout z neustále se zvětšujícího koláče trhu s počítačovými hrami také svůj díl. Včera oficiálně představila novou online půjčovnu her, ktreou najdete na serveru Frag.cz. V nabídce je nyní více než 300 titulů. Uživatelé mohou vybírat ze třech tarifů, které jsou odstupňovány podle toho, k jakému množství her mají hráči přístup. Za nejlevnější tarif obsahující 100 her zaplatíte paušál 99 korun měsíčně. Za přístup ke všem titulům musíte ještě dvě stovky…

Společnost T-Mobile se rozhodla ukousnout z neustále se zvětšujícího koláče trhu s počítačovými hrami také svůj díl. Včera oficiálně představila novou online půjčovnu her, ktreou najdete na serveru Frag.cz. V nabídce je nyní více než 300 titulů. Uživatelé mohou vybírat ze třech tarifů, které jsou odstupňovány podle toho, k jakému množství her mají hráči přístup. Za nejlevnější tarif obsahující 100 her zaplatíte paušál 99 korun měsíčně. Za přístup ke všem titulům musíte ještě dvě stovky připlatit. Všechny tarify je v současné době možné vyzkoušet na týden zdarma.

Content 2017 - tip Footshop

Pro spuštění her je nutné mít nainstalovaný Frag Player, který by měl fungovat na platformě Windows XP a vyšší. Při samotném hraní je nutné být online. Systém funguje na bázi DRM a po uplynutí přeplatného přístup ke službe automaticky zablokuje.

Podle údajů Asociace herního průmyslu utratili loni dohromady Češi a Slováci za videohry 1,87 miliardy korun, což je o 15,5 procenta více, než tomu bylo v roce 2008. Údaje za první měsíce letošního roku však nejsou k dispozici. Na západních trzích však lidé na hrách začali šetřit. (Finanční noviny a Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
13. 6. 2010 12:49
Flasi (neregistrovaný)
Přesně tak. Je tam spíš typ her, co bych čekal na serveru typu gog.com (přestože tyhle nejsou "staré dobré". Čili pro mě za tu cenu nic zajímavého.
13. 6. 2010 10:28
KvAkO (neregistrovaný)
Publisheri hier bojuju ako o zivot proti second hand predaju hier, a v T-M si myslia, ze budu podporovat poziciavanie hier? No ja neviem. A pozeral som sa na tu ponuku, z hladiska hraca tam nie je nic zaujimave, a tie ceny su dost vysoke. Aby sa to cloveku oplatilo, musel by hrat 3-4 hry za mesiac, pri jednej dvoch sa tento typ hier da za tu cenu uz aj nakupit...