Hlavní navigace

Taneční SeeJay Radio chce spustit digitální vysílání ještě do konce roku

6. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

SeeJay Radio bude v rámci digitálního rozhlasu vůbec první českou čistě internetovou stanicí, která tu bude šířena. Bude tak vhodným doplňkem k tematickým kanálům italské RTL.

Doposud čistě internetová stanice SeeJay Radio, která nedávno získala licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), by ráda spustila digitální šíření v rámci standardu DAB/DAB+ v horizontu čtvrt roku. Agentuře ČTK to sdělila výkonná ředitelka stanice Lucie Brožová. V krátké době také spustíme kampaň prostřednictvím billboardů, letáků, internetu i našeho webu, potvrdila Brožová. V rámci kampaně chce nabídnout SeeJay Radio rozhlasové přijímače i na svém webu a u partnerů.

MMF24

Studio doposud internetové stanice SeeJay Radio.
Autor: Seejay.cz

Studio doposud internetové stanice SeeJay Radio.

K TÉMATU: Taneční SeeJay Radio bude vysílat v DAB multiplexu společnosti Teleko

SeeJay Radio je profilované jako stanice orientovaná čistě na taneční hudbu. Posluchači se mohou těšit na řadu aktuálních hitů, které ovšem uslyší v tanečních remixech. Hlavním cílem je vytvořit posluchačům plynulý tok taneční muziky bez žánrových úhybů. Vše samozřejmě obohacujeme akčními programovými prvky, které jsou v českém éteru unikátní a originální, uvádí SeeJay Radio na svých stránkách, které tu také zdůrazňuje, že se o další distribuční cesty snažilo dlouhodobě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).