Hlavní navigace

Taneční SeeJay Radio spustí digitální šíření. Ptejte se jeho šéfa Svatopluka Janíka

Lukáš Polák

SeeJay Radio je internetová lifestylově taneční hudební stanice, která na Internetu funguje bezmála tři roky. V rámci DAB šíření bude stanici distribuovat operátor Teleko.

Doba čtení: 1 minuta

Komerční stanice SeeJay Radio plánuje ještě do konce tohoto roku spustit distribuci svého signálu prostřednictvím digitálního rozhlasového vysílání označovaného zkratkou DAB. Server DigiZone.cz připravuje při této příležitosti na příští týden rozhovor s jeho generálním ředitelem Svatoplukem Janíkem. Pokud se chcete v této souvislosti pana Janíka na cokoliv zeptat, případně máte jakoukoliv otázku ohledně tohoto tematického rádia, můžete posílat své dotazy na e-mail redakce@digizone.cz.

K TÉMATU: Taneční SeeJay Radio chce spustit digitální vysílání ještě do konce roku

WT100 tip v článku Dolejšová

SeeJay Radio je internetová lifestylově taneční hudební stanice, která na Internetu funguje bezmála tři roky. Hudba je profilovaná čistě na taneční muziku a aktuální hity v exkluzivních tanečních remixech. Hudební složka SeeJay Radia je sestavovaná podle vlastního klíče, který u posluchačů zajišťuje dobré ohlasy na playlist. V současnosti vysílá stanice přes oba přední poskytovatele streamování AB radio a PLAY.cz. V rámci DAB ho bude distribuovat příbramská společnost Teleko.

Dotazy Svatopluku Janíkovi můžete posílat do dnešní 20. hodiny.

Našli jste v článku chybu?