Hlavní navigace

SeeJay Radio vstupuje do rozhlasového DAB multiplexu společnosti Teleko

Lukáš Polák

Programová pozice určená pro SeeJay Radiu už se v multiplexu Teleka vysílá od uplynulého víkendu. Doposud ji měli „digitální posluchači“ označenou jako TEST.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přibližně čtvrt roku po udělení historicky první celoplošné licence pro digitální rozhlasové vysílání v České republice ho přesně ve 12 hodin spustí její držitel, doposud čistě internetová stanice SeeJay Radio. Serveru DigiZone.cz to oznámil její ředitel a jednatel Svatopluk Janík. Stanice bude šířit svůj signál dle očekávání u doposud jediného provozovatele digitálního rozhlasového vysílání u nás, příbramské společnosti Teleko. Signál bude zachytitelný v Praze, Příbrami, Brně, na Ostravsku a ve východních Čechách z Černé hory.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

ROZHOVOR: Digitalizace rozhlasu bychom měli využít, než bude pozdě, říká šéf SeeJay Radia

Je to pro nás velká výzva a mohu říci, že této moderní technologii důvěřujeme, protože přináší posluchačům tolik chybějící žánrové obohacení současné nabídky na trhu. Také je to pro nás reálná cesta jako se dostaneme k novým posluchačům, které odměníme playlistem té nejlepší taneční muziky z celého světa. Pro posluchače také chystáme v souvislosti s DAB vysíláním i změnu programového schématu, kterou spustíme 1. prosince. Věřím, že se mají posluchači na co těšit, konstatoval při této příležitosti Janík.