Hlavní navigace

TechniSat představil nový CA modul TechniCrypt Irdeto Skylink Ready

11. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Německá společnost TechniSat Digital GmbH se začíná intenzivněji věnovat opět našemu trhu. Přichází s novým certifikovaným modulem pro satelitní službu Skylink.

Německý výrobce v tomto měsíci uvede na český trh CA modul TechniCrypt Irdeto CI+ s certifikací Skylink ready. Modul je vhodný pro všechny přijímače TechniSat dodávané k nám, a to včetně dvoutunerových přijímačů ISIO. Maloobchodní cena modulu bude 1.190 Kč včetně DPH. Modul bude možné pořídit za výhodnějších podmínek také přímo v setu s přijímačem TechniStar S2, nebo přijímači řady ISIO vč. nového přijímače TechniCorder ISIO.

Content tip EARLY

Nový modul TechniCrypt Irdeto CI+, který se brzo objeví na našem trhu.
Autor: TechniSat Digital GmbH

Nový modul TechniCrypt Irdeto CI+, který se brzo objeví na našem trhu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Exkluzivně z Německa: Na návštěvě ve výrobním závodu společnosti TechniSat

V posledním období se TechniSat  začal intenzivně věnovat i českému trhu, o čemž svědčí české lokalizace jeho nových přijímačů. Teď tedy přichází i s CA modulem ušitým na míru pro naše karty Irdeto. Pomohly tomu i vynikající výsledky při prodeji produktů TechniSat u nás, zejména přijímače TechniStar SIR, který se těší velké oblibě jak u prodejců, tak i koncových uživatelů.

Autor článku

Externí spolupracovník DigiZone se specializací na satelitní a terestrické vysílání, dálkový příjem televize i VKV rozhlasu a přítel elektroniky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).