Hlavní navigace

Telefónica nabídne díky spolupráci s Disneym všechny jeho filmy v O2TV, včetně Avengers

Lukáš Polák

Operátor zařadil do nabídky i komiksový trhák Avengers, který byl uveden v kinech začátkem letošního května a stal se jedním z nejúspěšnějších filmů kinematografie.

Doba čtení: 1 minuta

Telefónica Czech Republic bude jako jediný operátor u nás výhradním distributorem filmů studia Disney prostřednictvím IPTV. V nabídce služby O2TV tak nebude chybět žádný film, který byl uveden Waltem Disneym do kinodistribuce, případně na DVD a Blu-ray. Diváci se mohou těšit v prosinci například na film Rebelka, který si svou kinopremiéru odbyl 16. srpna. Ve Videotéce nebudou chybět ani nestárnoucí evergreeny jako je série filmů Piráti z Karibiku, trilogie Toy Story nebo Auta.

NEPŘEHLÉDNĚTE: O2TV zvýšila počet zákazníků na 139 tisíc, polepšila si však jen o tisícovku

Diváci O2TV mohou v pohodlí domova shlédnout nejúspěšnější filmy, které jdou ve stejný okamžik do DVD distribuce. Na začátku září jsme zařadili například film Avengers, třetí nejúspěšnější titul v historii kinematografie, a to ve standardním i vysokém rozlišení, uvedl při této příležitosti marketingový ředitel segmentu domácností, společnosti Telefónica Aleš Veselý. Nabídka nejčerstvější produkce bude rozšířena o dalších padesát divácky oblíbených snímků. Ke konci prvního pololetí letošního roku si O2TV předplácelo 139 tisíc zákazníků.

Našli jste v článku chybu?