Hlavní navigace

Telefónica nabízí O2TV k internetu za 300 Kč měsíčně

15. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
15. 6. 2009

Společnost Telefónica O2 připravila časově omezenou akci pro budoucí zákazníky IPTV služby O2TV. Pokud si klient do 16. srpna objedná digitální televizi O2 s vázaností na dva roky, a je současně uživatelem služby O2 Internet, může získat televizní nabídku za 300 Kč měsíčně. Podmínkou je uzavření smlouvy s vázaností na 24 měsíců.

Za mimořádnou cenu tak získají 29 programů v základním balíčku v digitální kvalitě, přístup do TV Archivu a vlastní videopůjčovnu s názvem Videotéka přímo na obrazovce, uvádí mluvčí společnosti Martin Žabka. Služba O2TV má podle deklarací provozovatele již téměř 132 tisíc abonentů. Digitální televizi O2 TV mohou zákazníci v rámci nové koncepce služeb pro domácnosti výhodně kombinovat se všemi dalšími službami od O2, jako např. mobilním voláním, O2 Internetem nebo mobilním internetem. Zcela zdarma pak mohou k O2 TV využít službu O2 Navzájem – volání mezi dvěma mobilními čísly, dodává Žabka.

KL23 hlasovani

ROZHOVOR: Martin Mrnka: Kdyby Telefónica stavěla podle plánu, jdeme asi do multiplexu 4

Telefónica O2 Czech Republic kromě provozování IPTV služby vlastní i licenci pro terestrickou digitální síť známou jako multiplex 4. Zatím ji buduje velmi pomalu protože nemá pro tuto síť dostatek klientů a vysílá v ní pouze technické testy ČT 1 a TV Nova ve vysokém rozlišení. Pokud by ale budovala terestrickou síť podle plánu, některé menší televize by zřejmě měly zájem řádně vysílat právě v této síti. V rozhovoru pro server Digizone.cz to připustil například generální ředitel zpravodajské televize Z1 Martin Mrnka, obdobně se vyjadřuje i šéf hudební televize Óčko Jiří Balvín.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).