Hlavní navigace

Telefónica O2 spustila novou SMS bránu

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 představila novou SMS bránu, která je dostupná na adrese http://sms.1188.cz. Jejím prostřednictvím lze do mobilní sítě Telefóniky O2 zdarma posílat až sto zpráv každou hodinu. Neregistrovaní uživatelé mohou posílat zprávy o délce do 60 znaků. Po bezplatné registraci je možné posílat zprávy o standardní délce 160 znaků. Do všech zpráv je přidáváno reklamní sdělení. Novou SMS bránu mohou využívat i zákazníci konkurence.

Telefónica O2 představila novou SMS bránu, která je dostupná na adrese http://sms.1188­.cz. Jejím prostřednictvím lze do mobilní sítě Telefóniky O2 zdarma posílat až sto zpráv každou hodinu. Neregistrovaní uživatelé mohou posílat zprávy o délce do 60 znaků. Po bezplatné registraci je možné posílat zprávy o standardní délce 160 znaků. Do všech zpráv je přidáváno reklamní sdělení. Novou SMS bránu mohou využívat i zákazníci konkurence.

Pro registraci stačí zadat na stránkách sms.1188.cz své mobilní číslo a kontrolní kód. Následně je uživateli zaslán ověřovací kód, po jehož zadání vyplní připravený dotazník. Pro odeslání zpráv nadále již zadává pouze své mobilní číslo a heslo popisuje Telefónica O2 průběh registrace, po níž lze posílat delší zprávy i s diakritikou (s diakritikou do 70 znaků, bez diakritiky do 160 znaků). (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
15. 9. 2010 12:51
> ale jakmile začnou volat, okamžitě to ruším Přeji hodně štěstí a trpělivosti. > - prý by mělo jít vyřadit vlastní číslo z databáze zavoláním na operátora. A ta o Červené karkulce je taky hezká... :-) Zabránit tomu, aby na mé číslo opakovaně volali jménem TO2 s nabídkou jakési CitiCard se snažím od ledna, hovorů s operátorem jsem již absolvoval bezpočet, důraznou žádost o zamezení těchto nevyžádaných hovorů jsem jim posílal i písemně a stále nic... :-( Ještě asi zkusím poslat stížnos…
15. 9. 2010 10:25
Pěna (neregistrovaný)
Pokud mi jen jednou za čas přijde reklamní SMS, tak je mi to jedno, ale jakmile začnou volat, okamžitě to ruším - prý by mělo jít vyřadit vlastní číslo z databáze zavoláním na operátora.