Hlavní navigace

Telefónica O2 spustila novou SMS bránu

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 představila novou SMS bránu, která je dostupná na adrese http://sms.1188.cz. Jejím prostřednictvím lze do mobilní sítě Telefóniky O2 zdarma posílat až sto zpráv každou hodinu. Neregistrovaní uživatelé mohou posílat zprávy o délce do 60 znaků. Po bezplatné registraci je možné posílat zprávy o standardní délce 160 znaků. Do všech zpráv je přidáváno reklamní sdělení. Novou SMS bránu mohou využívat i zákazníci konkurence.

Doba čtení: 1 minuta

Telefónica O2 představila novou SMS bránu, která je dostupná na adrese http://sms.1188­.cz. Jejím prostřednictvím lze do mobilní sítě Telefóniky O2 zdarma posílat až sto zpráv každou hodinu. Neregistrovaní uživatelé mohou posílat zprávy o délce do 60 znaků. Po bezplatné registraci je možné posílat zprávy o standardní délce 160 znaků. Do všech zpráv je přidáváno reklamní sdělení. Novou SMS bránu mohou využívat i zákazníci konkurence.

Pro registraci stačí zadat na stránkách sms.1188.cz své mobilní číslo a kontrolní kód. Následně je uživateli zaslán ověřovací kód, po jehož zadání vyplní připravený dotazník. Pro odeslání zpráv nadále již zadává pouze své mobilní číslo a heslo popisuje Telefónica O2 průběh registrace, po níž lze posílat delší zprávy i s diakritikou (s diakritikou do 70 znaků, bez diakritiky do 160 znaků). (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?