Hlavní navigace

Telefónica O2 spustila službu Facebook SMS

8. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 představila novou službu pro uživatele komunitního serveru Facebook, kteří chtějí být s tamními přáteli ve spojení i přes mobil. Tentokrát nejde o nějaký speciální datový tarif, ale o službu na bázi krátkých textových zpráv. Novinka nese název Facebook SMS a využít ji lze na libovolném mobilním telefonu. Pro bezplatnou aktivaci stačí zaslat SMS s textem F na číslo 9996209. Zpět přijde ověřovací kód, který je nutné zadat po přihlášení k účtu ve webovém rozhraní Facebooku, kde si…

Telefónica O2 představila novou službu pro uživatele komunitního serveru Facebook, kteří chtějí být s tamními přáteli ve spojení i přes mobil. Tentokrát nejde o nějaký speciální datový tarif, ale o službu na bázi krátkých textových zpráv. Novinka nese název Facebook SMS a využít ji lze na libovolném mobilním telefonu. Pro bezplatnou aktivaci stačí zaslat SMS s textem F na číslo 9996209. Zpět přijde ověřovací kód, který je nutné zadat po přihlášení k účtu ve webovém rozhraní Facebooku, kde si lze využívání SMS dále nastavit.

Prostřednictvím Facebook SMS mohou všichni zákazníci například aktualizovat svůj stav, přijímat a posílat zprávy, vyhledávat či přidávat další přátele. Dále mohou být prostřednictvím příchozích SMS informováni např. o komentáři k jejich fotce, novém příspěvku na zdi či šťouchnutí, popisuje Telefónica O2 novou službu. Příchozí zprávy jsou zdarma, odchozí jsou zpoplatněny jako ostatní zprávy do vlastní sítě dle aktuálního tarifu. Použít lze i volné zprávy v rámci tarifu. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).