Hlavní navigace

Telefonica O2 zavádí datový tarif Facebook

Redakce

Telefónica rozšíří od 4. června svou nabídku datových tarifů pro mobilní telefony a představuje nový datový tarif Facebook. Za 75 korun měsíčně či 19 korun týdně pro předplacenkáře nabízí přístup k sociální síti Facebook prostřednictvím mobilního telefonu.  Tarif Facebook umožňuje uživateli přístup k sociální síti Facebook. Uživatel může číst informace, prohlížet a nahrávat fotky nebo chatovat s přáteli. Kromě Facebooku umožňuje tento datový tarif přístup zdarma na O2 stránky a uživatelé…

Telefónica rozšíří od 4. června svou nabídku datových tarifů pro mobilní telefony a představuje nový datový tarif Facebook. Za 75 korun měsíčně či 19 korun týdně pro předplacenkáře nabízí přístup k sociální síti Facebook prostřednictvím mobilního telefonu. 

Tarif Facebook umožňuje uživateli přístup k sociální síti Facebook. Uživatel může číst informace, prohlížet a nahrávat fotky nebo chatovat s přáteli. Kromě Facebooku umožňuje tento datový tarif přístup zdarma na O2 stránky a uživatelé přístrojů s operačním systémem Android získají bezplatně informace o počasí. Pokud si chce zákazník procházet jakékoli další internetové stránky, je třeba si aktivovat tarif Internet v mobilu Start či Internet v mobilu.

Zdroj: tisková zpráva. 

Našli jste v článku chybu?
28. 5. 2012 17:47
kocour (neregistrovaný)

to je exotika, za chvili se dockame tarifu jako "web bez obrazku", "youtube bez videa" a "mail bez priloh"... kdyby se panove z O2 radsi venovali rozsirovani a modernizaci svoji site nez vymysleli podobne hovadiny, tak by se zakaznikum zavdecili vic...

29. 5. 2012 0:37

Půjde tím přistupovat i na facebookové aplikace? Pak by se dala spíchnout fb aplikace + lokální mobilní aplikace, které by fungovaly jako tunel do normálního internetu.