Hlavní navigace

Internethome (dcera O2) přijde za měsíc s novými tarify

29. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Venkovská dcera Telefóniky připravuje rozrůznění tarifní nabídky tak, aby vyhověla i nízkopříjmovým skupinám. Vedle toho nabídne na optice 75 Mb/s do 500 korun.

Internethome působí jako místní poskytovatel (výskyt na mapě), ale je to dceřiná společnost Telefóniky. Vybudována byla skupováním různých malých poskytovatelů, často využívajících venkovní WiFi nebo rozvody optické.

Nyní mají zhruba kolem 75 000 zákazníků a prozatím jediný tarif (za 399 Kč), za který poskytnou připojení v místě dostupné.

Za čtyři týdny spustíme novou nabídku, která by měla pokrýt celé spektrum potřeb zákazníků v různých cenových úrovních,“ řekl Hospodářským novinám ředitel Telefóniky pro strategii, Felix Geyr.

Nejnižší tarif na WiFi prý Internethome nabídne pod 200 korun, dále 20 megabitů pod 300 korun, a přes optiku 75 megabitů v rozmezí 400 až 500 korun.

MMF23 tip3

Budeme mít i regionální nabídky. Můžeme tak upravit ceny i pro lidi, kteří nemají tak dobré příjmy. Nebo v oblastech, kde je vyšší konkurence, budou naše ceny nižší,“ doplňuje Felix Geyr.

Telefónika uvažuje, že v budoucnu bude Internethome „balíčkovat“ i hlasové služby. Zatím web Internethome pouze odkazuje na běžnou nabídku O2.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).