Hlavní navigace

Telekomunikační operátor U:fon spustil svůj web

Jiří Macich ml.

Nový český telekomunikační operátor vystupující pod značkou U:fon, o němž se hovoří jako o čtvrtém mobilním operátorovi, spustil svou webovou prezentaci na adrese http://www.ufon.cz. Tamní informace potvrzují dosavadní dohady. Budoucím potenciálním zákazníkům U:fon slibuje bezdrátové domácí telefony, cenově dostupné neomezené internetové připojení, vysokorychlostní mobilní přístup na Internet nebo celoplošné digitální vysílačky. (MobilMania.cz)

Nový český telekomunikační operátor vystupující pod značkou U:fon, o němž se hovoří jako o čtvrtém mobilním operátorovi, spustil svou webovou prezentaci na adrese http://www.ufon­.cz. Tamní informace potvrzují dosavadní dohady. Budoucím potenciálním zákazníkům U:fon slibuje bezdrátové domácí telefony, cenově dostupné neomezené internetové připojení, vysokorychlostní mobilní přístup na Internet nebo celoplošné digitální vysílačky. (MobilMania.cz)

Našli jste v článku chybu?
3. 5. 2007 8:32
Pavel Hroneš (neregistrovaný)
Jsem zvědav na to překvapení pro každého... Odhaduji to na nutnost zahození stávajícího mobilního telefonu a výhodnou smlouvu na pět let :)
3. 5. 2007 7:34
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ten ton "Ahoj, jsem ...", "Proc k Vam prichazim", "Co Vam prinesu", "Moje technologie" mi pripomina Oskara. Jinak to logo (dva spojene kruhy a antenka) ve me silne evokuje Cesky sen:))) No, uvidime ceny a realitu:)