Hlavní navigace

Televize 24cz vyšla vstříc mobilnímu příjmu

9. 5. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 5. 2006

Vysílání parlametní televizní stanice 24cz mohou sledovat už i majitelé mobilních telefonů. Televize začala šířit svůj obsah pro mobilní zařízení spolu se startem wapového portálu wap.24cz-tv.cz. Diváci, kteří chtějí zkusit příjem nevázaný na místo pobytu, budou potřebovat mobil s podporou technologií 3GP, AMR a streamingu. Podle sdělení na portálu wap.24cz-tv.cz může služba v nočních hodinách obsahovat materiál nevhodný pro osoby mladší 18 let. DigiZone.cz zatím netuší, jaký choulostivý materiál může provozovatel stanice natočit v Parlamentu České republiky, ale možná se záběry a projevy narušující morální a mravní výchovu dětí či mládeže najdou i zde. Přenos dat je zpoplatněný tarifem mobilních operátorů, televize 24cz dává vysílání k dispozici protřednictvím GPRS, EDGE a UMTS ve formátu H.263 nebo MPEG-4.

V rozvodech kabelových sítí společností UPC a Karneval i na satelitu Astra, Internetu a v multiplexu B zemského digitálního vysílání zůstává vysílání stanice 24cz beze změn. Další informace naleznete na webové stránce www.24cz-tv.cz a na portálu wap.24cz-tv.cz.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).