Hlavní navigace

Televize automobilky Renault už hovoří také anglicky

9. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 12. 2009

Kromě francouzštiny začala vysílat Renault TV, televize známé západoevropské automobilky, také v angličtině. Signál v tomto jazyku se objevil na satelitu Eurobird 1 na pozici 28,5 st. východně. Parametry příjmu: 11259/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S, kódování žádné (FTA). Program je možné sledovat na parabolách klasických rozměrů a set-top-boxech pro kanály v běžném (SD) rozlišení.

ČTĚTE TAKÉ: Po Audi má svůj kanál na satelitu také Renault

Pro diváky je příjemná i skutečnost, že je k dispozici elektronický programový průvodce (EPG). Většina set-top-boxu však zobrazí pouze aktuálně vysílaný a následující pořad. Kompletní EPG je k dispozici prostřednictvím boxů platformy Sky. Renault TV by měla nabídnout pohled nejen do samotné automobilky, ale také představení nejnovějších i starších vozů a seznámení s historií této značky. Na Astře 19,2 st. východně vysílá stanice nadále ve francouzštině a navíc v obrazovém formátu 16:9.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).