Hlavní navigace

Televize Morava začala testovat v zemském mul­tiplexu 4 na Olomoucku

„Regionální vysílání pro tuto oblast skutečně připravujeme, ale v tuto chvíli bych nechtěla cokoliv komentovat,“ uvedla pro DigiZone.cz jednatelka provozovatele Magdalena Veselá.
Lukáš Polák 15. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hned dva nové zákazníky získal pro svůj multiplex 4 ostravský podnikatel Radim Pařízek. Kromě očekávané tematické stanice Country no. 1, která je sesterským projektem televize Šlágr, se na moravském vysílači Olomouc – Slavonín objevil testovací obrazec připravovaného programu TV Morava. Redakci serveru DigiZone.cz na tuto skutečnost upozornili v diskusi jeho čtenáři. Na Olomoucku je tak nyní v multiplexu 4 šířeno osm programových pozic – Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Relax, Rebel, Country no 1 a TV Morava. Kdy poslední jmenovaná stanice spustí své vysílání, zatím není jasné.

CIF20

ČTĚTE TAKÉ: Část diváků na Moravě a ve Slezsku přišla o některé slovenské programy

Stejnojmenné „es er óčko“ šíří v současné době prostřednictvím dvou regionálních oken své vysílání na programové pozici Primy love z vysílače Jeseník – Praděd (51. kanál), a to v době od 6:45 do 7:25 a od 17:30 do 17:55. TV Morava připravuje taktéž olomoucká regionální okna pro Pařízkovu televizi Relax. Ta vysílá taktéž z lokality Slavonín na 44. kanálu. Regionální vysílání pro tuto oblast skutečně připravujeme, ale v tuto chvíli bych nechtěla cokoliv komentovat. Jasno bude v horizontu jednoho až dvou měsíců, uvedla pro DigiZone.cz stručně jednatelka společnosti TV Morava Magdalena Veselá.