Hlavní navigace

Televize Nova má nový web

Jiří Macich ml.

Nejsledovanější česká televizní stanice Nova po několika letech představila novou podobu své oficiální webové stránky. Design nyní koresponduje s podobou nedávno přepracovaného videoarchivu. Tmavé barvy nahradil nový světlý design. Web se změnil ovšem i obsahově. K novinkám patří zpravodajství, rozšířené videoreportáže, internetový magazín pro diváky a předělaný program zahrnující i konkurenční stanice. Redakce stránek připravuje také internetové služby, které by divákům přinesly další…

Nejsledovanější česká televizní stanice Nova po několika letech představila novou podobu své oficiální webové stránky. Design nyní koresponduje s podobou nedávno přepracovaného videoarchivu. Tmavé barvy nahradil nový světlý design.

Web se změnil ovšem i obsahově. K novinkám patří zpravodajství, rozšířené videoreportáže, internetový magazín pro diváky a předělaný program zahrnující i konkurenční stanice. Redakce stránek připravuje také internetové služby, které by divákům přinesly další interaktivní zábavu k jejich oblíbeným pořadům. O jejich spuštění budeme průběžně informovat, stojí v tiskové zprávě.

Našli jste v článku chybu?
5. 12. 2006 7:49
Mezi novinky například patří to, že nejsou dostupné prakticky žádné informace o zahraničních seriálech. To, že přestaly fungovat staré odkazy by se dalo ještě přežít, kdyby aspoň byly tyto informace nalezitelné přes hledání. Takhle to opravdu vypadá, že část informací, co na tom serveru byla, už tam zkrátka není. A to včetně infromací, které se týkají aktuálně vysílaných seriálu.