Hlavní navigace

Televize Nova opět manipuluje se symbolem HD

24. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
24. 11. 2009

UVNITŘ FOTO Česká komerční jednička TV Nova si opět pohrála se symbolem HD u své verze ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Původní podobu, kterou doposud používá Nova Sport, je umístěna do pravého dolního rohu, uplatňovala Nova do 11. listopadu. Od té doby však bylo logo umístěné do levého dolního rohu a mělo podobu bílého čtverce. Po necelých čtrnácti dnech se mění symbol HD znovu.

ČTĚTE TAKÉ: Televize Nova změnila symbol svého HD kanálu

KL24

Nova chce pravděpodobně vyhovět svým televizním divákům, kteří tento kanál v jeho verzi ve vysokém rozlišení sledují. Také mnozí čtenáři DigiZone.cz si stěžovali na podobu loga, které Nova používala v rozmezí od 11. listopadu do současnosti. Symbol HD byl umístěn hned vedle loga stanice a má odhadem desetkrát menší velikost. Nyní už je tento doplněk v podstatě zanedbatelný a při letmém pohledu ho možná divák ani nezaregistruje. Během reklamních přestávek se navíc vůbec nevysílá.Nová podoba symbolu HD (najdete ho vedle loga). Foto: autor

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).