Hlavní navigace

Televize Nova vyrábí pořad jen pro internet. Počasíčko

18. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 5. 2007

Možná si pamatujete doby, kdy na televizi Nova běželo po desáté večerní ještě jedno počasí – pro dospělé. Po několikaleté odmlce se Počasíčko na českou komerční jedničku vrátilo. V programu ho ale nehledejte, podívat se na něj můžete jen na webových stránkách Novy.

ebf - partner 1

Na návrat Počasíčka upozornil DigiZone.cz mediální teoretik Milan Šmíd: Všiml jsem si, že se Počasíčko začalo objevovat v denním televizním archivu Novy na internetu. V programu jsem ho ale nenašel. Pak jsem zjistil, že Nova začala Počasíčko na internetu uvádět od letošního 1. února. Na nedávné konferenci s investory k výsledkům prvního čtvrtletí pak vykázala narůstající zájem návštěvníků o webové stránky.

Erotický obsah, navíc bezplatně dostupný, se těší na internetu dlouhodobě nejvyššímu zájmu. Nova s návratem Počasíčka změnila i jeho filozofii. Dříve se tu dívky a později na přání divaček také muži oblékali podle počasí, začínali přitom u Adama a u Evy. Nová „meteorologická relace“ ukazuje znovu už jen ženy. Ty se přitom bez ohledu na počasí svlékají až do naha. Podle mě je to regulérní striptýz, uzavřel pro DigiZone.cz svůj postřeh Šmíd.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).