Hlavní navigace

Televize Nova začala natáčet třetí řadu seriálu Kriminálka Anděl

20. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 4. 2010

Druhou sérií dobrodružství kriminální policie z pražského Andělu neskončí. Jelikož se Kriminálka Anděl těší stále velkému zájmu televizních diváků, Nova se rozhodla pro natáčení její třetí série, kterou opět přinese ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Diváci se mohou těšit opět na své oblíbené postavy v čele s Martinem Stropnickým, ovšem v ději dojde také k několika zvratům.

Zbrusu novou postavou v seriálu bude herečka Ivana Chýlková, která podle deníku Aha! nahradí Miloslava Mejzlíka. Jeho šéf kriminálky má být totiž hned na začátku třetí série zastřelen. Patologa v podání Karla Benkovského nahradí v několika dílech Martin Hoffmann. Třetí série Kriminálky Anděl bude mít šestnáct dílů. Ve třetí řadě se například podíváme do tanečního klubu, na travesti show nebo nahlédneme do prostředí taxikářů a pašeráků alkoholu, prozradil kreativní producent Tomáš Feřtek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).