Hlavní navigace

Televize Nova zahájila castingy na moderátory pro české MTV

16. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 3. 2009

TV Nova začala prostřednictvím stránky http://mtv.no­va.cz/ hledat nové tváře pro českou pobočku hudebního kanálu MTV. Hledáme hlavně nové, neotřelé osobnosti s potenciálem do budoucna, řekla při této příležitosti ředitelka tuzemské verze kanálu MTV Alexandra Ruzek. V první fázi, která bude probíhat od 16. března do 5. dubna, se do výběrového řízení může hlásit každý, komu je mezi 16 až 30 lety a mluví plynulou češtinou nebo slovenštinou.

K TÉMATU: Česká MTV spustí 16. března vlastní web a konkurz na moderátory

Nutností je zaslat své profilové video v délce maximálně jedné minuty a vyplnit formulář na webových stránkách www.mtv.cz. Pro ty, kteří internet k dispozici nemají, je připravena možnost nahrát své video a přihlásit se do výběrového řízení ve vybraných městech České a Slovenské republiky. Z nejlepších 200 videí a adeptů na moderátory MTV budou vybírat sami diváci a uživatelé webových stránek, dodala tisková koordinátorka Kateřina Šebková.

KL23 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: České MTV už má svůj web v testovacím provozu

Hlasující budou svým oblíbencům přidělovat body v rozmezí od 1 do 5. Autoři prvních pěti videí s nejvyšším počtem bodů pak budou pozváni na finálový casting do Prahy, kterého se zúčastní i pět desítek autorů videí, vybraných odbornou porotou. Více informací o výběrovém řízení, a to včetně pravidel účasti, aplikačního formuláře, galerie videí i přítomnosti týmu MTV ve vybraných městech, najdete na webových stránkách www.mtv.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).