Hlavní navigace

Televize Nova zahájila castingy na moderátory pro české MTV

16. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

16. 3. 2009

TV Nova začala prostřednictvím stránky http://mtv.no­va.cz/ hledat nové tváře pro českou pobočku hudebního kanálu MTV. Hledáme hlavně nové, neotřelé osobnosti s potenciálem do budoucna, řekla při této příležitosti ředitelka tuzemské verze kanálu MTV Alexandra Ruzek. V první fázi, která bude probíhat od 16. března do 5. dubna, se do výběrového řízení může hlásit každý, komu je mezi 16 až 30 lety a mluví plynulou češtinou nebo slovenštinou.

K TÉMATU: Česká MTV spustí 16. března vlastní web a konkurz na moderátory

Nutností je zaslat své profilové video v délce maximálně jedné minuty a vyplnit formulář na webových stránkách www.mtv.cz. Pro ty, kteří internet k dispozici nemají, je připravena možnost nahrát své video a přihlásit se do výběrového řízení ve vybraných městech České a Slovenské republiky. Z nejlepších 200 videí a adeptů na moderátory MTV budou vybírat sami diváci a uživatelé webových stránek, dodala tisková koordinátorka Kateřina Šebková.

MKT nástroje 2 tip

ČTĚTE TAKÉ: České MTV už má svůj web v testovacím provozu

Hlasující budou svým oblíbencům přidělovat body v rozmezí od 1 do 5. Autoři prvních pěti videí s nejvyšším počtem bodů pak budou pozváni na finálový casting do Prahy, kterého se zúčastní i pět desítek autorů videí, vybraných odbornou porotou. Více informací o výběrovém řízení, a to včetně pravidel účasti, aplikačního formuláře, galerie videí i přítomnosti týmu MTV ve vybraných městech, najdete na webových stránkách www.mtv.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.