Hlavní navigace

Televize Óčko má výpadek, vysílá pouze na internetu

11. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 6. 2009

UVNITŘ FOTO Hudební televizi Óčko patřící do mediální skupiny Mafra postihl výpadek. Stanice nevysílá v současné době prostřednictvím satelitu, ani v terestrické digitální síti společnosti Czech Digital Group. Tím pádem je signál nedostupný také pro kabelové operátory, kteří si jeho signál berou většinou z pozice 23.5 st. vých. Co problém způsobilo, v tuto chvíli zatím netuší ani samo vedení hudební televize.

V tuto chvíli zjišťujeme jeho příčinu, uvedl stručně pro server DigiZone.cz technický ředitel Óčka Lukáš Hnilička. Výpadek může mít, ale také nemusí, souvislost s dnešní mohutnou přeháňkou, kdy se přes Prahu přehnal prudký déšť doprovázený bouřkou. S příčinou tohoto problému vás samozřejmě dodatečně seznámíme. Signál je v tuto chvíli dostupný pouze na internetové adrese ocko.idnes.cz.Zmrazená Kate Ryan na Óčku. Takhle ho vidí diváci v DVB-T, na satelitu je pouze černá obrazovka. Foto: Jan Bouša, čtenář DigiZone.cz

Podrobnosti přineseme během zítřka.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).