Hlavní navigace

Televize Pohoda odstartuje v únoru

16. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
16. 11. 2011

Nový digitální kanál TV Pohoda, za nímž stojí moravský podnikatel Radim Pařízek, zahájí vysílání v únoru a nikoliv na přelomu letošního a příštího roku. Serveru DigiZone.cz to řekl sám Pařízek. Bližší informace prozradit nechtěl. Vše podstatné se prý novináři dozví na tiskové konferenci, která by se měla konat v prosinci. Pohoda je v současné době koncipována nejen jako dětský, ale i rodinný kanál.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: TV Pohoda požádá RRTV znovu o vydání licence pro DVB-T

Pařízek se svým týmem musel koncept Pohody upravit, protože se obával případného startu dětského kanálu ČT 3, o kterém uvažuje veřejnoprávní televize na příští rok. Impérium moravského podnikatele v současné době čítá kromě Pohody také rádia Čas a Dálnice, přičemž druhá stanice vysílá prozatím v omezeném režimu pouze v Jihlavě. Naplno, tedy na desítkách frekvencí, které mu RRTV přidělila, chce vyjet Pařízek s tímto programem v březnu nebo dubnu příštího roku. Je také spoluvlastníkem sítě Rádií Hey!.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.