Hlavní navigace

Televize Relax chystá ve spolupráci se Student Agency Ostře sledovaný vlak

28. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Během podzimu se mají ve vysílání objevit i další novinky – Dobrý flek, Hvězdy z Palladia a Dámský klub. Samotná televize o nich ale zatím veřejně nehovoří.

Na příchod podzimní televizní sezóny se připravuje i televize Relax ostravského podnikatele Radima Pařízka. Jednou z odhalených programových novinek bude Ostře sledovaný vlak. Díky upoutávce, která se objevila na oficiálním kanálu stanice, je jasné, že jejími novými tvářemi budou od podzimu také Monika ŽídkováAntonín Duchoslav. Ani pro jednoho z průvodců pořadem není televizní obrazovka neznámým pojmem. Největší zkušeností pro Žídkovou je moderování Dobrého rána České televize, Duchoslav byl ještě na začátku loňského roku jednou z tváří dnes již neexistující televize Pětka. Provázel mimo jiné pořadem Iveta živě.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Active TV dostala dvousettisícovou pokutu, ale ne za podvodné soutěže

ICTZ23

Ostře sledovaný vlak, jak z upoutávky vyplývá, bude zábavnou soutěží. Na jejím samotném začátku se objevuje souprava Regio Jet společnosti Student Agency. Právě v ní se bude pořad odehrávat. Partnerství na tomto projektu potvrdila serveru DigiZone.cz i mluvčí společnosti Petra Nováková. Bližší informace ovšem nechtěla v tuto chvíli sdělit vzhledem k tomu, že samotný pořad se ještě nevysílá. Student Agency přitom není jedinou firmou, s níž Relax na tvorbě některého ze svých formátů spolupracuje. Dalším příkladem je pořad Živě z Palladia. Ten se dokonce pro nadměrnou propagaci obchodního centra dostal na přetřes u vysílací rady, která ho pokutovala na posledním zasedání částkou sto tisíc korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.