Hlavní navigace

Televize Relax vytáhla z archivu nečekaně americké seriály Pobřežní hlídka a JAG

6. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seriálové „novinky“ se objevily ve vysílání stanice na poslední chvíli a na webu dokonce o nich není v programovém schématu zmínka vůbec. Telenovela Divoký anděl se přesouvá na víkend.

Rodinná stanice Relax, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek a jeho mediální skupina Pohoda, vytáhla z televizních archivů dva americké seriály, které si získaly velkou popularitu především v devadesátých letech. Tím prvním je Pobřežní hlídka, která se natáčela v letech 1989 až 2001, druhým pak JAG z let 1995 až 2005. Přístup vedení televize k oběma titulům je ale poměrně zvláštní. Při rozesílání tiskové zprávy o programových novinkách, o nich Relax vůbec nehovořil a diváci se o nich de facto dozvěděli na poslední chvíli.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Herec Miroslav Etzler posilou Pařízkovy lifestylové televize Relax

Pobřežní hlídku bude stanice vysílat každý všední den od 19:30, poté bude následovat dokument Magická příroda, a od 21:00 seriál JAG. Jeho první díl už mohli diváci Relaxu vidět ve vysílání včera. O tom, že změna v programu proběhla na poslední chvíli, svědčí i fakt, že zatímco na Facebooku programové oddělení informuje o tom, že oba seriály se budou vysílat v pravidelných časech ve všedních dnech, na webu www.tvpohoda.cz o tom v době psaní této zprávy nebyla ani zmínka. Telenovela Divoký Anděl se naopak bude nově vysílat pouze v sobotu a v neděli od 21 hodin.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).