Hlavní navigace

Odstartovala televize STIL. Do digitálního kabelu ji zařazuje UPC

3. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 10. 2011

OPRAVENO Chystanou stanici STIL, za níž stojí plzeňská společnost TPMC, která v minulosti dodávala pořady i pro lifestylovou televizi Public, zařadila od dnešního dne do nabídky své digitální kabelové televize společnost UPC Česká republika. Informoval o tom mluvčí operátora František Malina. Od 3. října už tak mají zákazníci k dispozici 110 programů všech žánrů. O chystaném kanálu už vás server DigiZone.cz informoval v průběhu září.

K TÉMATU: Bývalá ředitelka Public TV Renata Pešková rozjíždí další televizi

Televize Stil byla naší společností vybrána jako náhrada za lifestylovou televizi Public, která, jak známo, ukončila vysílání v polovině tohoto roku, připomněl generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň. Stanice má své webové stránky na adrese http://www.stil­tv.cz/, svou webovou prezentaci však doposud nespustila. Pešková nechtěla k chystanému projektu serveru DigiZone.cz nic prozradit s tím, že se jí nelíbilo, jaké informace se o bývalé televizi Public v minulosti na našem webu objevily. UPC zařadila kanál do nejnižší nabídky Starter.

KL23 hlasovani

Vysílací schéma televize Stil je tvořeno především soutěžními a zábavnými pořady a magazíny vlastní výroby, kterým je věnováno 60% vysílacího času. Přibližně 15 % vysílání pak zaujímají Interaktivní a teleshoppingové bloky. Zbylý vysílací čas je střídavě vyplněn hudebními klipy především českých hudebních uskupení a zpěváků a dokumentárními pořady zahraniční provenience. Stil vysílá 24 hodin denně, plně v českém jazyce, upřesnil mluvčí UPC František Malina.

AKTUALIZOVÁNO 12:12 – V původní zprávě bylo uvedeno, že za stanicí STIL stojí také ředitelka bývalé televize Public Renata Pešková. Není to pravda. Společnost TPMC byla v minulosti pouze jedním z dodavatelů pořadů pro tento zkrachovalý kanál. Za tuto dezinformaci se server DigiZone.cz provozovateli kanálu STIL i svým čtenářům omlouvá.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).