Hlavní navigace

Televize Stil se podle plánu proměnila na hudebně-teleshoppingovou Šlágr TV

V reálu jde pouze o kosmetickou změnu. Z vysílání v podstatě zmizelo pouze logo televize Stil. Se značkou Šlágr TV už se diváci setkávají na obrazovce delší dobu.
Lukáš Polák 1. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vysílání lifestylového kanál Stil TV, který byl šířen nekódovaně například prostřednictvím satelitní pozice 23,5 stupně východně nebo v nabídce největšího kabelového operátora u nás – společnosti UPC Česká republika – skončilo. Server DigiZone.cz už 19. července přinesl informaci o tom, že tento program nahradí od dnešního dne hudebně-teleshoppingový kanál Šlágr TV. To se také stalo. V praxi se ale v podstatě nezměnilo téměř vůbec nic. Stanice nadále pokračuje ve svém původním programu.

WT100 SEO

Ve vysílání se toho tolik nezměnilo. Zmizelo v podstatě pouze logo stanice Stil, kterou nahradila Šlágr TV.
Autor: repro foto Šlágr TV

Ve vysílání se toho tolik nezměnilo. Zmizelo v podstatě pouze logo stanice Stil, kterou nahradila Šlágr TV.

K TÉMATU: Lifestylová televize Stil ukončí 1. srpna své vysílání. Nahradí ji nová stanice

Stil TV už se dříve zbavila některých svých pořadů, které z ní dělali lifestylovou stanici a postupně se proměnila až do své stávající podoby. Vedle loga Stil se objevoval identifikátor Šlágr TV už delší dobu. Dnešní proměna, je-li tak možné tento krok vůbec nazývat, je v podstatě logickým vyústěním dlouhodobých změn. Šlágr TV získala svou licenci na zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), které se konalo začátkem druhé poloviny tohoto měsíce.