Hlavní navigace

Televizní noviny Novy odvysílaly reportáž o české MTV

29. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 11. 2009

UVNITŘ FOTO Komerční jednička TV Nova oznámila před chvílí ve své zpravodajské relaci Televizní noviny (TN) ukončení distribuce MTV Europe v České republice a na Slovensku. Není to však úplně pravda. Odpočítávání do startu je v tuto chvíli k vidění např. pouze v satelitních platformách CS Link a Skylink, zatímco v konkurenčních Digi TV a UPC Direct nadále vysílá mutace evropská.

V reportáži, která byla v TN vysílána, se mohli diváci seznámit s odbavovacím pracovištěm, které bylo prezentováno jako nejmodernější, a to dokonce tak, že svou kvalitou předčí i to v New Yorku. Autor příspěvku Tomáš Hauptfogl upozornil také na to, že MTV Czech bude používat bezpáskovou technologii. Novému českému a slovenskému lifestylovému a hudebnímu kanálu popřáli hodně štěstí porotci Česko Slovenské SuperStar, hvězdy šoubyznysu i několikanásobný držitel Zlatého slavíka Karel Gott.Start MTV Czech začal. Foto: autor

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.