Hlavní navigace

Televizní pořady by mohlo přerušovat pátrání po ztracených dětech

22. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
22. 5. 2008

Přerušení vysílání a okamžitý vstup do něj, tak toho by se mohli dočkat čeští diváci v případě, že se bude pátrat po pohřešovaném dítěti. O tuto aktivitu v současné době usiluje Nadace Naše dítě a informují o ní Lidové noviny. „Okno“ by pak mělo obsahovat jméno, věk, popis oblečení a údaj o tom, kdy dítě naposledy spatřili. Jak dále uvádí Lidovky.cz, ve stejnou dobu by se pak mělo pátrání objevit v rozhlase a informačních panelech na dálnici.

Za projekt se staví i samotný ministr vnitra Ivan Langer. Líbí se mi a podporuji ho. Věřím, že pomůže při pátrání po dětech, řekl Langer. Stejně je na tom i ministryně pro Lidská práva Džamila Stehlíková, protože v tomto případě podle ní často rozhodují první minuty a hodiny. Doposud se informace o pohřešovaných dětech pravidelně objevuje jen na stránkách ministerstva vnitra nebo ve speciálních TV pořadech, uvádí server.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).