Hlavní navigace

Televizní studio a video servis pro hokejový šampionát nabídne i server iDNES.cz

30. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vedle videí se speciální příloha iDNES.cz zaměří na servis pro fanoušky. Představí obě ledové arény, navštíví fanzóny a bude hledat nejoriginálnější fanoušky českého týmu.

Fušovat do řemesla bude klasickým televizím během nadcházejícího hokejového šampionátu v Praze a Ostravě i zpravodajský server iDNES.cz. Jsme si vědomi toho, že mistrovství světa je pro české sportovní fanoušky největší událostí letošního roku, a proto jsme velmi rádi, že můžeme našim čtenářům přinést nejen pestré zpravodajství ve všech našich titulech, ale i v exkluzivním videoobsahu, uvedl při této příležitosti Michal Hanák, člen představenstva mediální skupiny Mafra, která je vydavatelem deníku MF DNES a provozovatelem serveru iDNES.cz.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Česká televize rozšiřuje hybridní vysílání o živé streamy, timeshift a „hashtagy“

Pro šampionát na českém území připravujeme mnohem rozsáhlejší projekt. Kromě videoreportáží, které jsou tradičním doplňkem článků, chystáme i přímé přenosy ze studia, kde budeme společně s našimi experty a dalšími zajímavými hosty komentovat dění na MS v hokeji, doplnil Ondřej Tolar, šéfredaktor iDNES.cz. Hokejové studio nazvané „I dnes je hokej“ bude mít premiéru vždy odpoledne, připomene zápasy z předchozího dne, shrne novinky z dopoledních tréninků a nabídne zajímavé reportáže ze zákulisí turnaje. Prostor dostanou i čtenáři, kteří mohou oslovit hosty ve studiu prostřednictvím stránek iDNES.cz i na sociálních sítích, pro které vznikl hashtag #idnesjehokej.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).