Hlavní navigace

Televizní tipy DigiZone.cz: Nesvatbov, Jackie Brown a Katie Melua

13. 10. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

13. 10. 2011

Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý všední den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

cif-tip-firmy

  • ČT 2, 20:00 – Český dokument: Nesvatbov – Starostovi středně velké vesnice se dlouhodobě nedaří dát dohromady třicátníky, kteří ve vesnici zbyli „na ocet“. Uspořádá tedy seznamovací večírek pro svobodné ze všech okolních obcí. Dokument získal prestižní ocenění na letošním Berlinale. O jeho režii se postarala Erika Hníková, autorka úspěšného filmu Ženy proměny.
  • Prima, 21:20 – Ano, šéfe - Dnešní díl populární kulinářské show, která si získala svůj věhlas především díky šéfkuchaři Zdeňku Pohlreichovi a jeho hláškám, nás zavede do obce Hazlov na Ašsku. Majitelka restaurace Kuželna doufá, že podřízené umravní šéf, sama je nedůsledná. Na první pohled to není typ manažerky. I když vlastní restauraci už sedm let, nezavřela ji už dávno jen proto, že ztráty financuje její manžel z fungující tiskárny.

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich patří na televizní obrazovky mezi tradiční taháky. (Zdroj: Prima)

  • PLUS (ex JOJ Plus), 20:00 – Pomsta Černého korzára - Pirát Blackie v podání Terence Hilla má v hlavě plán. Chce přepadnout španělskou loď a pochopitelně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná manželku místokrále. Koupit ji je však problém, protože pirát Skull (Bud Spencer) o ni má také zájem. Nakonec Blackie Skulla přeplatí a Isabelu získá. Skull se ale s prohrou jen tak nesmíří…
  • Filmbox HD, 21:00 – Jackie Brown - Adpaptace románu Rum Punch a bestsellerového spisovatele Elmora Leonarda. Jackie Brownová je černá letuška, která si přivydělává pašováním špinavých peněz drogového dealera a obchodníka. Je chycena dvěma policejními agenty, kteří ji však slíbí shovívavost, pokud pomůže svého šéfa dopadnout a usvědčit. Jackie, která je na svobodě jen díky kauci svého milence, zosnuje plán, jak najednou získat milionový balík.

Jackie Brown nabídne dnes večer Filmbox HD. (Zdroj: SPI Film)

  • iConcerts HD, 22:00 – Katie Melua: Live in Dusseldorf 2006 - Sedmadvacetiletá gruzínská zpěvačka Katie Melua, která žije od svých devíti let v Británii, kombinuje ve svých vystoupeních bluesovou, jazzovou i folkovou hudbu. Do všeobecného povědomí se zapsala zejména díky hitům Nine Million Bicycles, Piece by Piece nebo The Closest Thing To Crazy. Pokud chcete věnovat hodinu svého času velice příjemné hudbě, neměli byste si nechat tento koncert ujít.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.