Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Balzac, Deník Bridget Jonesové a biatlon

15. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:25 – Biatlon: SP 2014/15 Německo – Přímý přenos štafety mužů na 4×7,5 km z německého Ruhpoldingu

  • CS Film, 20:00 – drama Pasáček z doliny - Baladický příběh z beskydských vrchů se odehrává v létě 1947. Zaostalý vesnický chlapec žije ve světě dědečkových pohádkových vyprávění, realita těch časů však není ani trochu pohádková. Předloha Ladislava Fuchse nikdy nepatřila k vrcholům jeho tvorby, ani režisér František Vláčil neměl šťastné tvůrčí období. Zájem o titul, který kritika ani nechválila, ani nazatratila, skončil snad až příliš rychle. Československé drama (1983)
  • Prima, 20:15 – komedie Deník Bridget Jonesové – Bridget je lehce baculatější třicátnice, která má ve svém životě zdánlivě jednoduchá a splnitelná přání – shodit nějaké to kilo a najít opravdový vztah. Jenže právě v roce, do něhož vstoupila s bezpočtem předsevzetí a rozhodnutím vést si deník, se to na jeho stránkách hemží pohromami. Americká komedie (2001)

BRAND

  • ČT art, 20:20 – drama Balzac (2/2) – Příliš mnoho vášně, talentu a lásky na jeden lidský život. Německo-francouzské drama (1999)

  • Fanda, 20:20 – krimifilm Sázka na smrt – Seznam ilegálních sázkařů obsahuje jména nedávno zavražděných lidí. Harry to vyšetřuje a zjistí, že jeho jméno je na seznamu také. Americký krimifilm (1988)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).