Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Běžící muž, Propustka a Můj hříšný muž

19. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Můj hříšný muž - český film o vědeckém manželství s nevědeckými problémy.

  • ČT Art, 20:20 – drama Propustka – film byl jejich život, ale odmítli zaprodat svůj talent fašistům.

  • Prima Cool, 22:00 – thriller Akční komadno – Michael Dudikoff zachraňuje svět a svou milovanou manželku na palubě uneseného letadla.

  • Nova, 22:05 – akční Bežící muž – kdo přežije, je vítěz. Arnold Schwarzenegger, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získá svobodu. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.