Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Čelisti, dokument o The Doors a biatlon

12. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Biatlon: Světový pohár 2014/15 Norsko – Přímý přenos závodu mužů na 20 km z norského Osla

  • ČT Sport, 17:55 – Rychlobruslení: MS 2015 Nizozemsko – Přímý přenos závodu žen na 3000 m z nizozemského Heerenveenu

  • Dajto, 20:15 –krimi thriller a drama Collateral - Když Max naložil do svého taxi Vincenta, netušil, že se jedná o nájemného vraha, který musí během noci zlikvidovat důležité svědky a právníky v soudním procesu proti drogovým bosům. Nedobrovolně se tak stane komplicem na jeho vražedné pouti, ale když si na seznamu všimne, že další obětí bude státní žalobkyně, kterou předtím vezl, rozhodne se jednat. Americký krimi thriller a drama (2004)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT art, 20:20 – dokument The Doors: When You’re Strange – Rockový dokumentární film s komentářem Johnnyho Deppa. (2009)

  • Nova, 22:10 – dobrodružný thriller Čelisti - U pobřeží letoviska Amity si sedmimetrový žralok vybral svoji první oběť. A tak se Martin pouští do boje s agresivní nestvůrou, ale i se starostou, který nechce přijít o tučné příjmy z letní sezony. Americký dobrodružný film (1975)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).