Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Česko–Švédsko, Tootsie nebo Dobré světlo

9. 2. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 18:45 – hokej Česko–Švédsko – Přímý přenos utkání švédských hokejových her komentují Robert Záruba a Martin Hosták. Video z Karjala Cup 2016.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Tootsie – Neúspěšný herec v roli úspěšné herečky. Skvělý herec Michael Dorsey nemůže díky své reputaci náladového herce získat práci. Jednoho dne dostane nápad. Když nemůže dostat práci jako muž, proč to nezkusit jako žena? (USA, 1982)

  • Nova Cinema, 21:50 – western Maverick – Šarmantní hazardní karetní hráč se vydává na proslulý pokerový šampionát. Výhru chce ale získat i půvabná a všemi mastmi mazaná Annabelle, s níž se seznámí na cestě, a podobný zájem mají i další. A protože ve hře půjde o tak obrovskou finanční částku, pokoušejí se všichni své spoluhráče předem nějak oblafnout, nepříjemně překvapit, anebo je dokonce odstranit. (Maverick, USA, 1994)

MMF24

  • Nova, 22:10 – akční Náhlá smrt – Jean-Claude Van Damme v roli otce, kterému se během Stanley Cupu v hokeji ztratí dcera. Požadavek zní – miliarda dolarů – jinak hrozí exploze celé hokejové haly před ukončením hokejového zápasu. Jediný Jean-Claude má plán, jak zachránit dceru a zabránit ničivé explozi. A to všechno stihnout do závěrečného hvizdu… (Sudden Death, USA, 1995)

  • ČT2, 22:30 – drama Dobré světlo sleduje tragikomické osudy architekta-fotografa Viktora, jemuž se po dvaceti letech rozpadá rodinné zázemí. Hledá tak nové životní zakotvení a navíc naráží na pokrytectví maloměstské honorace, když hodlá veřejně představit odvážné ženské akty. Mladičká cikánská dívka, s níž se náhodně setká, v něm probudí touhu po svobodě a nezávislosti. Režisér natočil kritickou výpověď tak říkajíc v dovolených mezích. (Československo, 1985)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).