Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Drsný časy, Čekání na Supermana a Imigranti

29. 11. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 18:05 – Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary - Přímý přenos hokejového zápasu Tipsport Extraligy
  • CS Film, 20:00 – muzikál a pohádka Královna bublin - Pohádka o dobrákovi, zlé ženě, zemřelé mamince, která se vrátila na svět, aby pomohla svému synkovi, a samozřejmě o bublinách. Řada nových písniček dělá z filmu malý muzikál, určený jak dětem, tak dospělým, kteří mají rádi humor a poetiku divadla Semafor. Český muzikál  a pohádka (1999)
  • Film+, 21:25 – drama Imigranti - Harrison Ford, Ray Liotta a Ashley Juddová ve filmu režiséra Waynea Kramera Imigranti přináší otřesný pohled na život nelegálních přistěhovalců a imigračních úředníků, jejichž úkolem je zajistit, aby americké hranice byly bezpečné. Každý den zaplavuje Los Angeles vlna dalších a dalších přistěhovalců, kteří tam přicházejí hledat americký sen. A každý den se cena za tento sen zvyšuje. Zoufalství nových přistěhovalců je pro imigrační úředníky často silná káva. Mohou se však slitovat a zachovat se pro jednou lidsky? Americké drama (2009)
  • HBO, HBO HD; 21:35 – dokumentární film Čekání na Supermana - Dokument mapující krizi veřejného vzdělávání v USA prostřednictvím několika prolínajících se příběhů – studentů a jejich rodin i učitelů a reformátorů, kteří se pokoušejí najít dlouhodobá řešení v nepříliš funkčním systému. Americký dokumentární film (2010)
  • Nova Cinema, 21:55 – krimi thriller a drama Drsný časy - Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. Americký krimi thriller a drama (2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).