Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Eurovision Song Contest, Hrozba smrti a Timecop

12. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Eurovision
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – film Housata – Na dívčím internátu se odehrává citlivě vyprávěný příběh o prvních milostných nadějích i tvrdých zklamáních, o děvčatech něžných a neprůbojných, ale také o těch, která se vyznačují bezohledností… (Československo, 1979; debut režiséra Karla Smyczka)

  • ČT 2 , 21:00 – soutěž Eurovision Song Contest 2016 – Přímý přenos 2. semifinále, ve kterém soutěží 19 zemí o postup do velkého finále.

  • Nova Cinema, 21:50 – akční film Střelci na útěku – Losangeleský detektiv zastřelil při policejní akci syna mocného vládce čínského podsvětí. Pomstychtivý Wei svěří odvetu do rukou svého prvotřídního zabijáka, který ale z etických důvodů odmítne rozkaz splnit. Nade vše ctí rodinu a podle svého morálního kodexu nemůže zavraždit otce sedmiletého syna. (The Replacement Killers, USA, 1998)

Cloud23

  • Prima Cool, 22:00 – sci-fi Timecop – Roku 2004 je cestování časem snadné jako otevřít ledničku. Jenže vracet se do minulosti je zakázané, ne aby lidé nemohli prožít svých patnáct minut slávy či uskutečnit svůj americký sen, ale protože tyto změny by mohly změnit přítomnost i budoucnost. Proto vláda USA vytvořila TEC, Jednotku pro kontrolu času. (Timecop, USA, Kanada, Japonsko, 1994; hraje: Jean-Claude Van Damme)

  • Nova, 22:10 – akční film Hrozba smrti – Dalton je legendární vyhazovač, který přichází do městečka Jasper v Missouri nastolit pořádek v nebezpečném baru Double Deuce. Tím, jak se postupně zbavuje barových rváčů, gangsterů a najatých vrahů, přivolává na sebe vztek jejich zaměstnavatele. (Road House, USA, 1989; hraje: Patrik Swayze)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).