Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Evropská liga UEFA, Collateral a Muž s cejchem smrti

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 20:20 – krimi thriller a drama Collateral - Když Max naložil do svého taxi Vincenta, netušil, že se jedná o nájemného vraha, který musí během noci zlikvidovat důležité svědky a právníky v soudním procesu proti drogovým bossům. Nedobrovolně se tak stane komplicem na jeho vražedné pouti, ale když si na seznamu všimne, že další obětí bude státní žalobkyně, kterou předtím vezl, rozhodne se jednat. Americký krimi thriller a drama (2004)

  • ČT art, 20:20 – komedie Moliere – Kapitoly ze života slavného dramatika, které inspirovaly jeho tvorbu … nebo naopak. Francouzská komedie či fraška, přesně podle svého autora. Francouzská komedie (2007)

  • ČT Sport, 20:45 – Feyenoord Rotterdam – AS Řím – Přímý přenos utkání vyřazovací fáze Evropské ligy UEFA

Content

  • Prima Cool, 22:00 – akční thriller Muž s cejchem smrti – Agent z protidrogového oddílu zjistí, že je jeho sousedství zamořeno překupníky. A tak se rozzuřený policista vydává na misi pomsty, která ho přivede až na Jamajku. Zde se strhne nejkrvavější bitva v jeho životě. Americký akční thriller (1990)

  • ČT 2, 23:45 – dokument Tajemství sexappealu – Je hledání partnera otázkou vkusu nebo složitou biologickou rovnicí? Moderní věda hledá odpověď. Americký dokument

Našli jste v článku chybu?