Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: fotbal Německo – Itálie, Horký kafe a Farmář hledá ženu 3

28. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, STV 1, 20:45 – fotbalový přenos Německo – Itálie – Přímý přenos druhého semifinálového zápasu Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012.
  • Prima family, 21:20 – Farmář hledá ženu 3 – Medailonky. Zábavný pořad. Startuje třetí řada oblíbené reality show! Vyberte si svého favorita mezi desítkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu, aby našli lásku a štěstí.
  • Markíza, 21:25 – film Bestiář – Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Český film (2007).
  • HBO, 21:35 – dokument Horký kafe – Uvidíte záznam událostí, které se přihodily Stelle Liebeck. Ta na sebe jednoho dne vylila kávu a podala žalobu na McDonald's. Snímek zkoumá, jak a proč její případ získal tolik pozornosti, kdo její snahy financoval a jak to celé skončilo. Americký dokument (2011).
  • TV Barrandov, 22:35 – film Temné vzpomínky – Kdysi úspěšná hollywoodská hvězda Joe Scott (Daniel Craig) tuší svůj konec v herecké branži… Smrt Scottova nejlepšího kamaráda z dětství ho nutí bilancovat – na cestě z pohřbu se probírá vzpomínkami, což pořádně zahýbe s jeho zdánlivě neotřesitelným egem. Britský film (2008).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).