Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: fotbal, zahájení 121. sezony České filharmonie a Zabil jsem Einsteina, pánové…

29. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 18:30 – fotbal: AC Sparta Praha – Inter Milán – Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA komentují Jaromír Bosák a Josef Němec.

  • Prima Max, 20:15 – sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové… – Děj se odehrává střídavě v Americe někdy na přelomu druhého a třetího tisíciletí a v Praze roku 1911. Je založen na myšlence, zda a do jaké míry by předčasná smrt zakladatele moderní fyziky Alberta Einsteina ovlivnila vývoj života na naší planetě. (Československo, 1969)

KL24

  • ČT art, 20:20 – Zahajovací koncert 121. sezony České filharmonie – Ve skladbách P. I. Čajkovského a G. Mahlera účinkuje J. Bell, B. Fink a P. Černoch. Českou filharmonii řídí J. Bělohlávek. Upoutávku najdete u České televize.
  • ČT2, 22:15 – drama Mistři – Pro řadu Čechů je lední hokej prostorem, v němž si realizují vlastní touhu po dokonalosti, vítězství, obdivu a moci. V takové fanoušky se mění i skupinka hrdinů, obývajících zdevastovanou vesničku kdesi v českém pohraničí. (Česko, 2004)

  • Nova, 22:15 – akční Na pokraji smrti – Píše se rok 2002 a kalifornské úřady se rozhodly znovu otevřít nejslavnější věznici světa, Alcatraz. Bývalý vězeňský úředník však plánuje vydat se do modernizovaného vězení a zjistit, kam jeden z trestanců ukryl zlato v hodnotě 200 mil. dolarů. (Half Past Dead, USA, Německo, 2002)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).