Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Jak svět přichází o básníky, Případ mrtvých spolužáků nebo Škodná

20. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – krimi drama Škodná – Chorobná závislost na matce může mít až katastrofální následky. Příběh s dvojicí vyšetřovatelů v podání Lucie Zedníčkové a Petra Štěpána. (Česko, 2006)
Škodná.
Autor: ČT

Škodná.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Jak svět přichází o básníky – Gymnazisté Štěpán a Kendy mají umělecké ambice, jeden skládá verše a druhý je zhudebňuje. Společně se rozhodnou zorganizovat ochotnické představení, do jehož příprav neváhají zapojit čelné osobnosti města. (Ako svet prichádza o básnikov, Československo, 1982)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • ČT art, 20:20 – drama Taková láska – Psát pro ni znamenalo žít, ale bez lásky nedokázala psát. Jeanne Moreau jako slavná spisovatelka Marguerite Duras. (Cet amour-la, Francie, 2001)
Taková láska.
Autor: ČT

Taková láska.

  • Nova Cinema, 21:50 – krimi drama Divoká posedlost – Lew je ztracená existence s velkým tajemstvím. Jednou vyslechne podlý plán k únosu za milion a sám chce na této akci co nejvíc vytěžit. Když se ale o informace podělí se třemi ženami, jeho vyděračský plán se děsivě vymkne kontrole. (Three Way, USA, 2004)

  • ČT2, 22:35 – krimi drama Případ mrtvých spolužáků – Kriminálně špionážní příběh, údajně inspirovaný motivy skutečných případů. Západoněmecký obchodník Friedrich Schmidt se kdysi jmenoval Šmíd a je ve skutečnosti zdatným pracovníkem zpravodajské služby. Pokouší se navázat kontakt s bývalými spolužáky z gymnázia v Kostelci. (Československo, 1976)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).