Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Jasné nebezpečí, Amerika a Hráč

24. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Vůně cizích krajů: Maroko - Jedinečné zážitky na severozápadním cípu Afriky.

  • ČT art, 20:20 – drama Hráč – Jeho osud byl ve znamení geniálního talentu, hluboké víry, lásky i hazardu. Film inspirovaný životem F. M. Dostojevského. Maďarsko-britské drama (1997)

  • Nova Cinema, 21:50 – akční film Blesk - Aby se vyhnul pomstě divokého jezdce, musí se zúčastnit závodu smrti na velkém okruhu v Japonsku. Hongkongsko-japonský akční film (1995)

KL22 hlasovani

  • ČT 2, 22:00 – drama Amerika - Filmová adaptace nedokončeného románu Franze Kafky. České drama (1994)

  • Nova, 22:20 – thriller Jasné nebezpečí - Jack Ryan má za úkol zlikvidovat šéfa drogového podsvětí v Kolumbii, který stojí za vraždou blízkého přítele prezidenta USA a jeho rodiny. Brzy zjistí, že se mrtvý zapletl s jedním z kolumbijských drogových kartelů a pokusil se je podvést. Americký thriller (1994)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.