Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Manchester United – Celta Vigo, Jáchyme, hoď ho do stroje! nebo Mad Max 2

11. 5. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – krimi film Černá punčocha – Tvůrci filmu se inspirovali skutečnými případy, jež se udály v Severních Čechách a v Praze v osmdesátých letech minulého století. Smutným hrdinou je asi padesátiletý dámský modelový krejčí, všeobecně známý jako slušný bezúhonný člověk, schopný v práci, žijící ve spořádaném manželství, tedy člověk, u něhož by nikdo nehledal nezvládnutelné emoce a sexuální úchylku vedoucí k vraždám. (Československo, 1986)

  • Prima Max, 20:15 – komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! – Hlavním hrdinou příběhu je nesmělý mládenec, který uvěří tomu, že bude mít v životě zaručený úspěch, bude-li se řídit kondiciogramem, výpočetním strojem sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. A světe div se, ono to funguje! (Československo, 1974)

  • ČT sport, 20:35 – fotbal: Manchester United – Celta Vigo – Přímý přenos odvetného semifinálového utkání Evropské ligy UEFA komentují Vlastimil Vlášek a Josef Němec. 

MM socky3

  • ČT2, 21:00 – Eurovision Song Contest 2017 – Přímý přenos 2. semifinále, ve kterém soutěží 19 zemí o postup do velkého finále.

  • Nova Cinema, 21:50 – akční Mad Max 2: Bojovník silnic – Snímek nabitý dobrodružstvím, rychlostí i krveprolitím vás vystřelí do světa, kde se post-katastrofická budoucnost setkává s mytologií minulosti. Proti Melu Gibsonovi a hrstce obránců skladu s palivem stojí bizarní válečníci pod vedením Humunguse, který nebere zajatce. (Mad Max 2: The Road Warrior, Austrálie, 1981)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.