Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Nevěra po slovensky, Hezké chvilky bez záruky a Muž ve stínu

16. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • STV 1, 20:10 – komedie Nevěra po slovensky – Život lesních dělníků je sice možná zdravý, ale vlastně trochu nudný. Všude samí chlapi nebo stromy. A naše parta jsou přece chlapi v plné síle. Není tedy divu, že příjezd sezónních lesních dělnic se pro ně stane vítaným rozptýlením. Letos se však nehodlají jenom dívat. Slovenská komedie (1980) od Juraje Jakubiska.
  • Nova Sport, 20:40 – přenos ATP Masters 1000 Cincinnati – Přímý přenos zápasů 3. kola tenisového turnaje Western&Southern Open z USA.
  • ČT 2, 21:05 – film Apollo 11 – Malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Film o prvním přistání člověka na Měsíci. Americký film (1996).
  • ČT 1, 21:50 – film Hezké chvilky bez záruky – Ústřední postavou tragikomedie ze současnosti je psycholožka Hana, za níž přicházejí klienti a pacienti, aby jim pomohla od jejich životních nesnází. Hana každému věnuje svůj čas a profesionální radu, ale kdo pomůže jí? Český film (2006) režisérky Věry Chytilové.
  • FilmBox HD, 22:35 – drama Muž ve stínu – Thriller The Ghost Writer z pera mistra historických románů Roberta Harrise přináší napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Děj začíná nabírat nebezpečné obrátky krátce poté, co na opuštěnou zimní pláž známého amerického letoviska vyplaví moře mrtvolu jeho předchůdce na tomto literárním projektu. Francouzsko-německo-britské drama (2010).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).