Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Nevinnost, PIKO a Balzac

7. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 -česká komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! - František Koudelka uvěřil, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem – sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Česká komedie (1974)

  • Nova, 20:20 – drama Nevinnost – Uznávaný lékař Tomáš je nečekaně obviněn ze sexuálního zneužití své čtrnáctileté pacientky a marně se snaží prokázat svou nevinu. Aby toho nebylo málo, vedoucím vyšetřování je pověřen policista, kterému přebral ženu, a může tak být motivován osobní pomstou. Když se ale nakonec podaří celé obvinění vyvrátit a lékař je propuštěn z vazby, netuší, že to nejhorší ho teprve čeká. České drama (2010)

  • ČT art, 20:20 – drama Balzac (1/2) - Příliš mnoho vášně, talentu a lásky na jeden lidský život. Jeden z nejvýznamnějších francouzských spisovatelů všech dob. Francouzsko-italské drama (1999)

KL22_nominace

  • Nova Cinema, 21:40 – krimifilm Tequila Sunrise – Drogový dealer Dale ‚Mac‘ McKussic je pronásledován svým přítelem, policistou Nicholasem. A oba se zamilovali do krásné Jo Ann Vallenariové, která se nedokáže rozhodnout pro jednoho z nich. Americký krimifilm (1988)

  • ČT 2, 23:30 – drama PIKO - Skutečný příběh drogy, která změnila svět. České drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.