Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Nevinnost, PIKO a Balzac

7. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 -česká komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! - František Koudelka uvěřil, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem – sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Česká komedie (1974)

  • Nova, 20:20 – drama Nevinnost – Uznávaný lékař Tomáš je nečekaně obviněn ze sexuálního zneužití své čtrnáctileté pacientky a marně se snaží prokázat svou nevinu. Aby toho nebylo málo, vedoucím vyšetřování je pověřen policista, kterému přebral ženu, a může tak být motivován osobní pomstou. Když se ale nakonec podaří celé obvinění vyvrátit a lékař je propuštěn z vazby, netuší, že to nejhorší ho teprve čeká. České drama (2010)

  • ČT art, 20:20 – drama Balzac (1/2) - Příliš mnoho vášně, talentu a lásky na jeden lidský život. Jeden z nejvýznamnějších francouzských spisovatelů všech dob. Francouzsko-italské drama (1999)

KL24

  • Nova Cinema, 21:40 – krimifilm Tequila Sunrise – Drogový dealer Dale ‚Mac‘ McKussic je pronásledován svým přítelem, policistou Nicholasem. A oba se zamilovali do krásné Jo Ann Vallenariové, která se nedokáže rozhodnout pro jednoho z nich. Americký krimifilm (1988)

  • ČT 2, 23:30 – drama PIKO - Skutečný příběh drogy, která změnila svět. České drama (2010)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).