Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Plzeň a Sparta v Evropské lize UEFA, Kráska a žralok, Rocker

6. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:30 – fotbalový přenos FC Viktoria Plzeň – Atlético Madrid – Přímý přenos utkání fotbalové Evropské ligy UEFA
  • ČT 2, 20:00 – dokument Kráska a žralok – Jižní Afrika. Ráj turistů a oblíbené místo jedněch z největších mořských dravců. Žraloků. Wolke Hegenbarthová, německá herečka, žraloky vždy obdivovala. Mezi obdivováním vládců moří a setkáním tváří v tvář s nimi je však propastný rozdíl. Naše protagonistka zatím nemá ani potuchy o tom, do čeho se vlastně při své cestě za žraloky pustila. Německý dokument (2010).
  • Fanda, 20:50 – fotbalový přenos Athletic Bilbao – AC Sparta Praha – Přímý přenos fotbalového utkání Evropské ligy UEFA
  • Nova Cinema, 21:55 – komedie Rocker – Chris Cole se narodil pro rock. Ve dne opravuje kopírky a v noci vystupuje na pódium jako frontman revivalové kapely, kopírující repertoár populární heavy-metalové skupiny Steel Dragon. Jednoho dne mu nečekaný telefonát změní celý život – dostává nabídku nahradit vedoucího zpěváka skutečných Steel Dragon. Z rockového fanouška se přes noc stává metalový Bůh. Spolu se svou manažerkou a přítelkyní Emily se dostává do světa, o kterém se dosud ani neodvažoval snít… Americká komedie (2001).
  • Nova, 22:40 – diskuse Televizní noviny: Prezidentské fórum – Všichni kandidáti dostanou stejnou šanci získat vaše sympatie nebo se úplně znemožnit. Přímá volba prezidenta, to je příležitost pro přímé otázky. Ptá se Markéta Fialová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).