Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Plzeň a Sparta v Evropské lize UEFA, Kráska a žralok, Rocker

Jan Potůček

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:30 – fotbalový přenos FC Viktoria Plzeň – Atlético Madrid – Přímý přenos utkání fotbalové Evropské ligy UEFA
  • ČT 2, 20:00 – dokument Kráska a žralok – Jižní Afrika. Ráj turistů a oblíbené místo jedněch z největších mořských dravců. Žraloků. Wolke Hegenbarthová, německá herečka, žraloky vždy obdivovala. Mezi obdivováním vládců moří a setkáním tváří v tvář s nimi je však propastný rozdíl. Naše protagonistka zatím nemá ani potuchy o tom, do čeho se vlastně při své cestě za žraloky pustila. Německý dokument (2010).
  • Fanda, 20:50 – fotbalový přenos Athletic Bilbao – AC Sparta Praha – Přímý přenos fotbalového utkání Evropské ligy UEFA
  • Nova Cinema, 21:55 – komedie Rocker – Chris Cole se narodil pro rock. Ve dne opravuje kopírky a v noci vystupuje na pódium jako frontman revivalové kapely, kopírující repertoár populární heavy-metalové skupiny Steel Dragon. Jednoho dne mu nečekaný telefonát změní celý život – dostává nabídku nahradit vedoucího zpěváka skutečných Steel Dragon. Z rockového fanouška se přes noc stává metalový Bůh. Spolu se svou manažerkou a přítelkyní Emily se dostává do světa, o kterém se dosud ani neodvažoval snít… Americká komedie (2001).
  • Nova, 22:40 – diskuse Televizní noviny: Prezidentské fórum – Všichni kandidáti dostanou stejnou šanci získat vaše sympatie nebo se úplně znemožnit. Přímá volba prezidenta, to je příležitost pro přímé otázky. Ptá se Markéta Fialová.
Našli jste v článku chybu?